Portali i Arsimit dhe Formimit Profesional

DREJTORITE ARSIMORE RAJONALE / ZYRAT ARSIMORE


INSTITUCIONI

Nr. TELEFONIT


 E- mail

 

DAR Berat 032 34850 darberat@yahoo.com
  • ZA Skrapar
0312 2527 zaskrapar@yahoo.com
  • ZA Kucovë
0311 22742 zakucove@yahoo.com
     
DAR Dibër 0218 2066 dardiber@yahoo.com
  • ZA Mat
0217 2136 zyraarsimoremat@yahoo.com
  • ZA Bulqizë
0219 2493 zabulqize@yahoo.com
     
DAR Elbasan 0545 22680 alqi.cabiri@yahoo.com
  • ZA Gramsh
0513 2372 dagramsh@yahoo.com
  • ZA Peqin
0512 2112 ehasalla@gmail.com
  • ZA Librazhd
0514 2296 zalibrazhd@yahoo.com
     
DAR Fier 0342 2162 dar_fier@yahoo.com
  • ZA Lushnje
0352 2135 zalushnje@yahoo.com
  • ZA Mallakastër
0313 2652 arsimorezyra@yahoo. com
     
DAR Gjirokastër 0846 2506 dargjirokaster@yahoo.com
  • ZA Tepelenë
0814 2388 zatepelene@yahoo.com
  • ZA Përmet
0813 2521 dapermet@hotmail.com
  • ZA Krujë
0511 2275 fatmirgega@yahoo.com
     
DAR Qyteti Tiranë

04 2229910,04 2229651

dartirana@yahoo.com
     
DAR Qarku Tiranë 04 227102 hoxhabilbil@yahoo.com
  • ZA Kavajë
542324699 kavajeza@yahoo.com
  • ZA Kamëz
  zyraarsimorekamze@yahoo.com
     
DAR Lezhë 0215 2318 dalezhe@yahoo.com
  • ZA Mirditë
0216 2221 gjonk@yahoo.com
  • ZA Kurbin
0536 2215 nduepreci@yahoo.com
     
DAR Shkodër 02224 2252 darslikoder@yahoo.com
  • ZA Malësi e Madhe
0211 2639 zakoplik@yahoo.it
  • ZA Pukë
0212 2413 za-puke@yahoo.com
     
DAR Korçë 0824 2872 darkorce@yahoo.com
  • ZA Kolonjë
0812 2347 zaerseke@yahoo.com
  • ZA Pogradec
0832 2271 zapogradec@yahoo.com
  • ZA Devoll
0811 2264 zadevoll@yahoo.com
     
DAR Vlorë 0332 4319 darvlore@yahoo.com
  • ZA Sarandë
0852 2526 vasolina89@yahoo.com
  • ZA Delvinë
0815 2741 pellumb_qerimi@yahoo.com
     
DAR Kukës 0242 2215 darkukes@yahoo.com
  • ZA Has
0214 2224 zyraarsimorehas@hotmail.com
  • ZA Tropojë
0213 2319 zatropoje@yahoo.com
     
DAR Durrës 052 23205 dardurres@mash.gov.al
2012 © MASH Sektori i Zhvillimit të Arsimit Profesional
Kreu | Kontakt | SMI-1 | SMI-2
Zhvilluar nga IDRA DiGIS